Tanár állás kereső

Tanár Állás - Pedagógus állás

tanár állás, tanári állás, tanári állások, pedagógus, pedagógus állás

Friss topikok

Linkblog

Archívum

Kispesti Waldorf Gimnázium német nyelvtanár

2012.01.12. 14:09 adrenalin

Intézmény neve: Kispesti Waldorf Gimnázium
Város: Budapest
Kerület: XIX.
Utca:
Munkakör: német nyelvtanár
Végzettség: Egyetemi
Munkatapasztalat:
Fizetés: megegyezés szerint
Kezdés:
Telefon:
Email: iskolainfo@waldorfkispest.hu
Egyéb: Fiatal, agilis, alternatíy pedagógia iránt érdeklődő, egyetemi végzettségű német nyelvtanárt keresünk gimnáziumunkba.
Feladás dátuma: 2012-01-09

Szólj hozzá!

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása