Tanár állás kereső

Tanár Állás - Pedagógus állás

tanár állás, tanári állás, tanári állások, pedagógus, pedagógus állás

Friss topikok

Linkblog

Archívum

Munkakör: Óvodapedagógus

2012.01.12. 14:08 adrenalin

Intézmény neve: Eszterlánc Óvoda
Város: Budapest
Kerület: XVIII.
Utca: Kondor Béla sétány 3.
Végzettség: Főiskolai
Munkatapasztalat: min. 5 év
Fizetés: Kjt.szerint
Kezdés: azonnal, ill. február 1-től
Telefon: 06-20-516-4004
Email: eszterlanc.ovoda@enternet.hu
Egyéb: Katica csoportunkba illetve Beszédfejlesztő csoportunkba várjuk hivatásukat szerető óvodapedagógusok jelentkezését és önéletrajzát e-mailben.
Feladás dátuma: 2012-01-09

Szólj hozzá!

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása